28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Enclave



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Ja és XP-n SP 1.a-val, DirextX9-el...
okoska3000
okoska3000 [12750]
Csak bizonyos VGA-kal és driverekkel bugos, nálam speckó egy textúrahiba nem volt benne, és nem is akadtam benne semmiben... Az újságtesztelők panaszkodtak textúrahibára, meg bennragadásra, mondjuk ők ATI 8500-ösön nyomták, nemtudom, nálam a Detonator 41.09 WHQL-el egy G4 Ultrán semmi gond vele, szép hibamamentes és nagyon jó....
HTB
HTB [4144]
hat en most estem neki ennek a jateknak,egesz kiraly,egyetlen dolog ami nem tetszik hogy sztem marhara bugos

Just another freak in the freak kingdom

Vissza

Fórumszabályzat