28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

gador
gador [1349]
Nemtudom te hogy vagy vele, de én a kukacos játékokat sohasem szerettem

Daniel's
Daniel's [43]
Én általában a fütyimmel játszok! Persze csak akkor ha nincs itthon a barátnőm!
Hidjétek el, ez a legjobb játék!

Vissza

Fórumszabályzat