De, ha már itt tartunk: Dungeon Siege, Syberia, Traffic Giant (GOLD!), King of the Road, stb... (és ezekkel mind játszom)!

Senki se Szt., csak én!!! :-)
Fórum » Beszélgetés a játékokról

Senki se Szt., csak én!!! :-)


iablo2 LoD,GTA3/VC.Mostanában ezeket nyomom,de néha még van B&W is és SC.I don't want you back!!!

Senki se Szt., csak én!!! :-)