28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

hunter06
hunter06 [3333]
Ahoj! Én mostanában játszottam a GTA Vice City-vel, de miután az első héten kétszer végigvittem, lemondtam róla.
Aztán jött az Enter the Matrix, de annak meg olyan bugos a grafikája, hogy inkább csak néha veszem előő, unaloműzőnek
Szal végső bánatomban indítottam egy HC barbárt a Diablo2-ben, és most azzal gyakom Mefit

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

Vissza

Fórumszabályzat