Most tettem fel rá a Babylon 5 modot, most azt tesztelgetem. Nagyon szépek benne az elkészült hajók. Az AGAMEMNON romboló gyönyörű lett. Nem az a baj hogy nagy az isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés...
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Most tettem fel rá a Babylon 5 modot, most azt tesztelgetem. Nagyon szépek benne az elkészült hajók. Az AGAMEMNON romboló gyönyörű lett. Nem az a baj hogy nagy az isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés...