28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

erdos
erdos [1247]
Már egy hete be sem kapcsoltam otthon a gépet mert egyszerűen nem találok olyan játékot aminek megvan az a nagybetűs hangulata. A legutolsó remek hangulatú játék a Homeworld volt. Még mindig eszembejut mielőtt beléptél a Hiigara rendszerbe és az átvezetőben lejelentették hogy az idő eljött, a flotta felkészült a támadásra. Büszkén néztem a hajóimat és.... szép csendben elvertek mint a tököt Most tettem fel rá a Babylon 5 modot, most azt tesztelgetem. Nagyon szépek benne az elkészült hajók. Az AGAMEMNON romboló gyönyörű lett.

Nem az a baj hogy nagy az isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés...

Vissza

Fórumszabályzat