28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

gador
gador [1349]
Szt. Péter -> Szia! Látom jó játékokkal nyomulsz!
Nem tudsz véletlenül a King of the Road-hoz magyarítást?

Előre is kösz!!!
Szt. Péter
Szt. Péter [1348]
Te 2-t, én meg mostanában valamelyik (más témájú) topic-ba is írtam! Szal ezért említettem 3-at!

De, ha már itt tartunk: Dungeon Siege, Syberia, Traffic Giant (GOLD!), King of the Road, stb... (és ezekkel mind játszom)!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Peeter
Peeter [5697]
Egyébként én még csak két hasonló topicról tok.Min2-t én nyitottam

Egyébkéntiablo2 LoD,GTA3/VC.Mostanában ezeket nyomom,de néha még van B&W is és SC.

I don't want you back!!!

Szt. Péter
Szt. Péter [1348]
Jaj, ne! Már megint egy ilyen topic!

Nem volt még elég ezekből!

Ha nem volt még 3 ilyen topic, akkor egy sem!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Vissza

Fórumszabályzat