28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ghost Master



Írd ide hozzászólásod:

MukiJames
MukiJames [23]
Hi


A 10. palya nem mond sokat, mivel a palyakat valamilyen szinten random lehet egymas utan csinalni

De tudom, melyik palya az. Azon akadtam el en is egy picit. Vihart, villamlast kell alkalmazni, es akkor elobb-utobb belevag eg yvillam a faba, es kidol. Igazsag szerint nem tudom pontosan, mitol fugg, hogy belevag-e a villam.

A korhazban a nyuszi-kiscsajt ugy kell kiszabaditani, hogy eljuttatod a kissracnak azt a plussfigurat, amit a masik gyerek cipel. Ha jol raijesztessz a gyerekre, elejti a plussfigurat. Ha szerencsed van, felveszi egy felnott. Azokra meg valahogy jobban hatnak a varazslatok, es fel lehet csalogatni a korterembe. Persze, nekem eleg sokaig tartott

Azt az alvo fickot egyelore nem tudtam kiszabaditani. Meg a menyasszonyt sem. Szoval eleg foghijas ez a segitseg, ez van
hores
hores [425]
Szeva MukiJames!

Légyszíves írd meg hogy hogyan kell a 10 pályán kidönteni a fát és hogy a kóházas pályán hogyan kell kiszabadítani a szellemeket? Elöre is köszi a segítséget!

Hajrá Fradi!!!

Vissza

Fórumszabályzat