Na szal, az a lényeg, hogy tápolj sokat... Ha egyedül vagy különösen nehéz a game, fél perc alatt elvernek. Azt ajánlom, hogy próbálgass pár szintel nehezebb szintekre menni csapattal, és tápolj. Csak kell találni megfelelő világot könnyű szörnyekkel. Pl 25 ös világban is van olyan szörny amit 15 ös szinten, 10 perc taktikázással le lehet verni, mert csak a hp je sok
Ja, a pénz sajnos elég kényes dolog. Szerencsére nem kell sok dologra költeni, fegyvert páncélt ugye azt cserélkgetsz illetve Data Drain elsz, csak hp cuccokra kell költeni meg hasonlók. Én úgy csináltam, hogy kinéztem pár szörnyet akik drága fegyver hagynak maguk után DD után, összeszedtem vagy 5 öt, abból 4 et eladtam, és máris volt jópár ezrem.
Az animek: időrendi sorrendben .hack//SIGN (nins sok köze a játékhoz, de jó! érdemes nézni, cska néha vontatott kissé...)
.hack//Legend of Twiglight Bracelet (ez alapján készült a játék, csak az első részt láttam, de Balmung feltünt rögtön
. De mint minden Hack series nél, állati nagy különbségek vannak... itt pl Kite és Blackrose testvérek, és Blackrose nem olyan mint a game ben, hanem egy fiatalbb változat, Kite kishuga...
)
A .hack//Liminality egy 4 részből álló 30-45 perces OVA-k, amiket a game hez adtak ajándékba
Hát, érdekes, amolyan nyomozgatós, kissé erőltettt, szerintem unalmas is kissé... de azért emg kell nézni, van benne sok infó)
Amúgy Balmung a .hack//SIGN be is feltűnik egyszer, állati király csávó eggyik kedvencem, a SIGn ba High Class Barumonk nak hívják asszem
Helba meg ugye állandó szereplő mint fő titokzatosság és hacker hölgy
("A friend, or perhaps a foe").
nah mára ennyi, majd ha még eszembe jut valami írom
bye
"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"
