28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horror ill. parás filmek



Írd ide hozzászólásod:

Remen
Remen [1651]
Esetleg tőlük egy két filmet mondhatnál.
egyébként oldschool horrorok szvsz jobbak mint a mostaniak.

Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor

Gebasz
Gebasz [952]
Gyerekek, nem tudtok ti semmit a horrorokról. Darkness Falls, Hetedik Érzék... ugyan már.

Ha valakinek George A. Romero, Lucio Fulci, Dario Argento, Stuart Gordon vagy éppen Hideo Nakata neve mond valamit, az jelentkezhet, hogy látott már horrort.

Vissza

Fórumszabályzat