28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grim Fandango help kéne!



Írd ide hozzászólásod:

Bobo
Bobo [54]
Na haliho népek... unalmamban elövettem azt a régi jó kis játékot deh a következö porbléma merült fel: A liftnél mikoör beállok a targoncával ugye középen van egy plusz szint... namármost vagy én vagyok nagyon béna vagy tényleg processzorra irták a lift sebességét és azért van fent 3 másodperc alatt... a poén hogy manny laza 5 sec alatt msázik fel a targoncára igy kissé lehetetlen beállni a középsö titkos emeletre Nah ezzel mi a bá
natot kezdjek? Aki tud segiccsen pliz
köcce

Piros lézer tyutyutyutyu!

Vissza

Fórumszabályzat