Na haliho népek... unalmamban elövettem azt a régi jó kis játékot deh a következö porbléma merült fel: A liftnél mikoör beállok a targoncával ugye középen van egy plusz szint... namármost vagy én vagyok nagyon béna vagy tényleg processzorra irták a lift sebességét és azért van fent 3 másodperc alatt... a poén hogy manny laza 5 sec alatt msázik fel a targoncára igy kissé lehetetlen beállni a középsö titkos emeletre

Nah ezzel mi a bá
natot kezdjek? Aki tud segiccsen pliz
köcce
Piros lézer tyutyutyutyu!