28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horror ill. parás filmek



Írd ide hozzászólásod:

Remen
Remen [1651]
A Below-t már láttam két hónapja, horrornak kicsit túlzás de amúgy nem olyan rossz.

Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor

imq
imq [1592]
És látta már valaki a Below című filmet? Kíváncsi vagyok rá, mert bár a "tengeralattjárós" filmeket rühellem, ez állítólag elég parás kis horror.

Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.

Vissza

Fórumszabályzat