28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

Jency
Jency [473]
Mekkora varosod van meg mekkora a populacio?
En mosmar 500-1000 +ot kersek mindig.
Tok ecceru. Figy minden kolcsegvetesebol vegyel vissza.
Peldaul ha van ket tuzoltosagod, 1ik a gyarnegyedbe masik a varosba, akkor nem kell mindkettonekcsutkon fullon lenni. Eleg ha a gyarnegyedi tuzoltosag jo helyre van leteve es tudod vissaveni a koltsegveteset.

Igyvan ez az arammal meg mindennel... Sporolni kell mindenen
Nekem mar tok szep uccaim vannak meg minden. Ha akarod elkuldom e-mail be. Es a varosomba van csoro negyed is meg minden ami kell. GanJahh radio station meg bazinagy golfclub.

Can I kick it??!!

Vissza

Fórumszabályzat