28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

Grazman
Grazman [179]
Jency nekem elküldhetnéd a városaidat szívesen fogadnám.Nekem a max. lakosság csalás nélkül (egy régióba) 26487!!!!!!!!ember.Nem kamuViszont pár óra alatt csődbe ment.Egy valamit viszont nem értek??Sehogy sem akarnak magas irodaházak épülni pedig minden megvan ami kell hozzá vagy mégsem??

Viva SC4!!

NYPD!Drop your weapons and hands up!And lie to the floor!

Jency
Jency [473]
Mekkora varosod van meg mekkora a populacio?
En mosmar 500-1000 +ot kersek mindig.
Tok ecceru. Figy minden kolcsegvetesebol vegyel vissza.
Peldaul ha van ket tuzoltosagod, 1ik a gyarnegyedbe masik a varosba, akkor nem kell mindkettonekcsutkon fullon lenni. Eleg ha a gyarnegyedi tuzoltosag jo helyre van leteve es tudod vissaveni a koltsegveteset.

Igyvan ez az arammal meg mindennel... Sporolni kell mindenen
Nekem mar tok szep uccaim vannak meg minden. Ha akarod elkuldom e-mail be. Es a varosomba van csoro negyed is meg minden ami kell. GanJahh radio station meg bazinagy golfclub.

Can I kick it??!!

Vissza

Fórumszabályzat