Jah, lehet, pedig szerintem egész jó kis game. Vasutam van 3 darab, kikötőm az nincs. Nekem most elsősorban a műveltséget kellene fejleszteni, mivel csak egy általános suli, egy könyvtár, és egy múzeumom van. Sajna a havi keresetem most csak 200 körül van, ebből meg nem sok mindent lehet fejleszteni.

Think you're alone? Think again.