28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

!hollow
!hollow [2925]
Nekem olyan nagy forgalom volt az utakon, hogy kiirta építsek metrót meg vasutat. Jó, megépítettem, erre meg b*sznak használni.
Építettem középsulit + könyvtárat, valamivel nőtt a műveltség de nem sokkal. Jah, és egyre több a lepukkant, fekete ház.

Think you're alone? Think again.

Jency
Jency [473]
En most csialtam repuloteret....kicsit... szukseg lenne metrora ish... Amugy akarok majdcsinalni egy olyan varostami csak mezogazdasaggal fogalkozik...

Can I kick it??!!

!hollow
!hollow [2925]
Jah, lehet, pedig szerintem egész jó kis game. Vasutam van 3 darab, kikötőm az nincs. Nekem most elsősorban a műveltséget kellene fejleszteni, mivel csak egy általános suli, egy könyvtár, és egy múzeumom van. Sajna a havi keresetem most csak 200 körül van, ebből meg nem sok mindent lehet fejleszteni.

Think you're alone? Think again.

Jency
Jency [473]
Este jatszottam egyet.

30.000 folott van a populaciom valamivel...
viztisztitom nekem is egy van csak de most telepitek majd... vasutad van vagy kikotod?

Amugy ilyen kevesen jaccunk a jatekkal?

Can I kick it??!!

Vissza

Fórumszabályzat