28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rém rendes család!



Írd ide hozzászólásod:

Shaq
Shaq [678]
Szerintem a világ legjobb sorozata! Mindkét fajtának megvoltak a maga poénjai: értsd Steve és Jefferson. Hány sorozat készült belőle / hány évig készítette a Columbia/? Szerintem a legjobb benne, hogy a szereplők karakterszereplők és nagyon beleillenek a szerepbe. Mondjuk a színészeknek ez lett a vesztük hisz besktujázták őket, de így volt ez jól.
Én ezért szeretem a Garfield képregényt is habár már erősem kinőttem belőle! LOL

Only Easy Day was Yesterday!

Vissza

Fórumszabályzat