28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rém rendes család!



Írd ide hozzászólásod:

'Tacker Takk'
'Tacker Takk' [3167]
Az első rész akarod hallani?
Ok, Steeve és Mary Rots költözik Bundy-ék mellé. (meglepően olcsó olt a telek ár
Peggy próbál kedveskeni hogy elnyerje az új szomszédok bizalmát, Al pedig pont az ellenkezőjét teszi.
Végül is az friss házaspárt, sikerült összeugrasztani

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Bismarck
Bismarck [2342]
na akkor halljuk az első rész rövid tartalmát!

www.wargamer.hu

'Tacker Takk'
'Tacker Takk' [3167]
A studió nekem nagyon bejött, sőt a poénok is!
Már betéve tudom az egész sorozatot.

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Vissza

Fórumszabályzat