28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Republic: The Revolution



Írd ide hozzászólásod:

imq
imq [1592]
Hát ember, haa valamihez kell angol nyelv tudás akkor ez az a játék! Nem azért, de aki nem tud angoloul legalább középfokú nyelvvizsga környékén - sőt - az neki se vágjon ennek a gémnek. Nem beszélve arról, hogy ilyen bonyolult és számomra eddig átláthatatlan játékot régen láttam - igaz ez csak azokat készteti majd abbahagyásra, akit nem érdekel ez a gém. Szóval nem ártana egy manual hozzá.

Ja amúgy amiről eddig tudok nyilatkozni az az, hogy tényleg elég monstre a gém engine - mondhatnám elképesztő, csak sokat tölt.

Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.

csuroach
csuroach [4262]
Még én is felkaptam a fejem erre az 5 éve készülö kátékraDe nem tudom kell e hozzá nyelvtudás?Ha vknek megvan irja le légyszi!!kell e hozzá.

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Vissza

Fórumszabályzat