28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rém rendes család!



Írd ide hozzászólásod:

'Tacker Takk'
'Tacker Takk' [3167]
Az a ész sem volt semmi, amikor a Peggy a kalóos történetét meséli. És Marcy a "inasfiúsvagylány"
És Jeff megkérdezi, hogy most fiú vagy lány e?
"Hagyd bizonyítsam be!" Mondja Marcy,
és erre Marcy kigombolja teljesen az ingét.
"És hogyan???" Kérdei Jeff

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

FOxygene
FOxygene [3275]
A VIASAT-on mostanság is megy folyamatosan ismétlik az összeset.

Csak egyetlen mondat:AL BUNDY a példaképem

Ahogy a kövér nőket b.sztatja az teccik nagyon meg Marcy-t(kot kot)

Húzza felo a kövér nők lábára a cipőt és megpróbálja visszafogni magát nehogy beszóljon valamit,de a kövér nő addig kérdezi a baromságait amíg kicsúszik egy két ütős mondat a száján pl:
Kövér nő:-maga szerint fogytam?
AL BUNDY:-A holdon biztosan


Vagy amikor Jefferson kereste a feleségét valami sorban és odament Marci-hoz hátulról és míg nem fordúlt meg elkezdi kérdezni hogy:
-Szia kisfiam nem láttál egy.....

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Vissza

Fórumszabályzat