28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Republic: The Revolution



Írd ide hozzászólásod:

HTB
HTB [4144]
nekem egy 1,4es tbirden gef 3 512 rammal 1024 x 768ban siman megy
amzugy egyre durvabb ez a jatek,most pl 8 korzetben kell 60%os nepszeruseget elerni,ugy, hogy kozben hon szeretett rivalisaim mindenfele mokas bosszuhadjaratokkal szorakoztatnak
naaagyon baba

Just another freak in the freak kingdom

Vissza

Fórumszabályzat