Szerintem két érdekes momentuma van ennek az egész Svárci dolognak. Az egyik, hogy csak USA-ban tudsz ilyen karriert befutni, ennyire csak ott lehet felkapaszkodni, nagyon ügyes ez az Arnold, hogy jöttment bevándorlóból egy igazi sztár(de utálom ezt a szót) lett, a másik pedig, hogy elég szánalmas, hogy az ottaniak egy Svarceneggert megválasztanak. Középkorban még simán elégették a ripacs vándorkomédiásokat, nemhogy politika
Na meg ugye az sem gyenge, hogy Svárci apja kőkemény náci párttag volt és ha sikerül véghezvinni az alkotmánymódosítást Svárciéknak, azaz már nem csak USA-ban született ember lehet elnök, na akkor még a végén megérjük, hogy wasington dc főterén Hitler szobor fog állni
politika rulez

"Mortui solum finem belli viderunt"