
"Mortui solum finem belli viderunt"
Fórum » Nem számítástechnikai témák

"Mortui solum finem belli viderunt"

"Mortui solum finem belli viderunt"
), de ne az én szavaimat forgasd ki.
a világon minden a pénzről szól, aki mást mond az hazudik...
Ugyan, akkor miért csinálná? egy hatalmas gazdasági monopólium bábjátékosa, egy rakás szürke eminenciás csicskája. Nem tudom miért hiszitek, hogy önzetlenül nyomja a politizálást. Láttam beszédét CNN-n vagy hol, semmi mást nem csinált, csak bambán vigyorog, ócsárolja gusztustalanul a többi jelöltet és saját magát sztárolja visszataszító módon. Utoljára ilyet az óvodában láttam
Ha olyan marha önzetlen lenne, miért nem osztotta szét hatalmas vagyonát? Miért nem alapított kórházakat stb... Ne legyetek naivak, Teréz anya már meghalt..."Mortui solum finem belli viderunt"