28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kész a Return of the King (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Martin bátyó
Martin bátyó [2774]
én ps2-n nyomtam végig a two towert vagy 4szer az nagyon ott volt de pc-re az még sehol sincs és a screenshot-jai is elég gagyik voltak. Hát remélem ezt megcsinálják
ElitE
ElitE [419]
kész igen!!! szerintem rohadt jó gamma lesz!!! a demója nagyon bejött a zene a pergős hangulat a grafika, egyszóval minden ott van!!!

Vissza

Fórumszabályzat