28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kezdőlap beállítás, segítség!



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
üríts ki mindent az explorerben, cookikat, fájlokat, mindent, azt utána próbáld meg beírni a kezdőlapodat, mi történik?

tudod: Tools-Internet options-delete cookies és delete files...

a privacy fülön rakd medium highra a securityt... aztán beírhatod a kezdőlapod...
NF
NF [877]
Üdv!

Az a problémám hogy valami keresőlap folyton visszaállítja magát kezdőlapnak (searchw.com) pedig én a startlapot akarom, ad awareval már végignéztem a gépet de semmi gyanús cookiet, trojant, dataminert nem talált, mit tegyek?

Vissza

Fórumszabályzat