28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kezdőlap beállítás, segítség!



Írd ide hozzászólásod:

rage
rage [5115]
Minden hibára külön topic ?
Azért az sem annyira jó...
jatfield
jatfield [3488]
Nem biztos, szerintem egyszerűbb rákereesni egy topikcímre, mint végigböngészni (több)ezer hozzászólást...

OT: Próbáld meg leszedi az utolsó shareware progikat, amiket felraktál, azok szeretnek adware-eket telepíteni magukkal. Még némelyik freeware is
rage
rage [5115]
Leírom itt is, ha a Hardware rovaton belül a Windows Help Desk topicot használnátok ilyesmi hibák esetén, akkor ott biztos, hogy hamarabb tudnék segíteni, mert arra minden nap ránézek.

Meg legalább a különböző WIN problémák és megoldások egy helyen lennének, másokat is segítve ezzel.

Vissza

Fórumszabályzat