28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Republic: The Revolution



Írd ide hozzászólásod:

FS
FS [1000]
Nem tudom. Nekem virtuális CD meghajtóval simán felrakta, majd amikor kiírtam CD-re és megint installáltam valami hangfájlt nem talált eredetinek és nem installálja fel...

The world is yours

Spitzbube
Spitzbube [525]
De, menj bele! Rossz volt a crack vagy mi?

DEBRECEN és semmi más, győzni fogunk KITARTÁS!!!

FS
FS [1000]
2 CD! Én értettem valamennyire amíg ment, de ebbe most nem mennék bele.

The world is yours

Spitzbube
Spitzbube [525]
Ez egy eléggé ígéretes játéknak tűnik, viszont én is a nyelvtudás miatt ódzkodok tőle. Nem attól félek, hogy nem tudok majd játszani vele, hanem attól, hogy nem értem majd a storyt, meg a játékmenetet.

Egyébként hány CD-s?

DEBRECEN és semmi más, győzni fogunk KITARTÁS!!!

Vissza

Fórumszabályzat