Van egy hasonló próbálkozás, Second Life a neve, ott nekem ami nem tetszett, hogy nincs normális motorja, mindent on-the-fly tölt le, mintha egy nagy java program lenne. Ehhez viszont iszonyatos sávszélesség kell, így nekem lagzott nagyon. Kár volt érte.