28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elindult a There (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Warhawk
Warhawk [1146]
Gondolom akkor senki nem játszott vele még. Végignéztem a képeket és azonnal regisztráltam magam! Amúgy is bírom az online játékokat, hát még ha nem kell benne harcolni! Most várom az invitálást.

Van egy hasonló próbálkozás, Second Life a neve, ott nekem ami nem tetszett, hogy nincs normális motorja, mindent on-the-fly tölt le, mintha egy nagy java program lenne. Ehhez viszont iszonyatos sávszélesség kell, így nekem lagzott nagyon. Kár volt érte.

Vissza

Fórumszabályzat