"Find out who you really are"
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Mi a legtöbb hiba a mai újságokkal
Sorry tényleg, Hancu tesztelte....
Raptor:
Azt nem én teszteltem...
Azt nem én teszteltem...
"Így megy ez." - Kurt Vonnegut
Stöki: akkor hány kamion sört ajánlottál Sasának az X-com tesztelésérért? 

"Find out who you really are"
BS:
"Különben a véleményedre már egy jó ideje nem adok (bár néha azért egyezik az enyémmel)"
- Bocs', kicsit nyers voltam. Csak azt akartam valahogy megfogalmazni, hogy ha nem olvasnám azt a cikket, aminek nem adok hitelt, akkor - többek között - a BS-írások felett is átsiklanék. Azonban ez nem így van, és ennek amúgy sincs semmi köze cikkírói tehetségedhez (amit egyébként nem vitatok). Sorry, ha nem voltam elég finom, nem az volt a szándékom, hogy onba billentsem a flame flag-et.
Raptor:
"Belegondolva nem is lenne jó mert akkor "harc" lenne egy játék teszteléséért.... Bár ki tudja én még nem jártam szerkesztőségben...
"
- Nincs harc, a játékrovatért felelős szerkesztő (Gurunál Sasa, GS-nál BS, 576-nál nemtomki') osztja ki stuffokat az írók között. Persze, lehet náluk kuncsorogni/fenyegetőzni/ládasörrelmegvesztegetni...
"Hancu-Stöki (vagy Stöki-Hancu) páros"
- Inkább maradjunk az utóbbinál...
Egyébként köszi a dicséretet mindkettőnk nevében!
Szittyo:
"...a Guru teszterének tetszett a játék, míg Ender-nek nem tetszett!"
- Erről van szó, kedves olvasók! Ha körülnéztek egy kicsit a neten, biztosan találtok olyan kritikát, ami 40 alatti %-ot ad a játékra, és olyat is, ami 100 fölöttit... Hogy is mondta BS? "Különböző emberek vagyunk, különböző véleményekkel."
"Különben a véleményedre már egy jó ideje nem adok (bár néha azért egyezik az enyémmel)"
- Bocs', kicsit nyers voltam. Csak azt akartam valahogy megfogalmazni, hogy ha nem olvasnám azt a cikket, aminek nem adok hitelt, akkor - többek között - a BS-írások felett is átsiklanék. Azonban ez nem így van, és ennek amúgy sincs semmi köze cikkírói tehetségedhez (amit egyébként nem vitatok). Sorry, ha nem voltam elég finom, nem az volt a szándékom, hogy onba billentsem a flame flag-et.
Raptor:
"Belegondolva nem is lenne jó mert akkor "harc" lenne egy játék teszteléséért.... Bár ki tudja én még nem jártam szerkesztőségben...
"
- Nincs harc, a játékrovatért felelős szerkesztő (Gurunál Sasa, GS-nál BS, 576-nál nemtomki') osztja ki stuffokat az írók között. Persze, lehet náluk kuncsorogni/fenyegetőzni/ládasörrelmegvesztegetni...
"Hancu-Stöki (vagy Stöki-Hancu) páros"
- Inkább maradjunk az utóbbinál...
Egyébként köszi a dicséretet mindkettőnk nevében!
Szittyo:
"...a Guru teszterének tetszett a játék, míg Ender-nek nem tetszett!"
- Erről van szó, kedves olvasók! Ha körülnéztek egy kicsit a neten, biztosan találtok olyan kritikát, ami 40 alatti %-ot ad a játékra, és olyat is, ami 100 fölöttit... Hogy is mondta BS? "Különböző emberek vagyunk, különböző véleményekkel."
"Így megy ez." - Kurt Vonnegut
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
