Na de most komolyan. Minek csinálni egy ilyet???
Ennyire csak a pénz vezetné őket??

Jóhát kábé 10percet jáccottam vele. Igy alapbol nyomok a "Q"-ra meg az "A"-ra. azt semmi. TÖk suxx
De a grafika az jó.
Nem nagy fos, de nekem nem tetszett... Egy Commandos-tól mást várok, mint ami itt történik
Most telepítem...ha igaza van a cikkírónak akkor ez egy nagy fos.