28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Lord of the Rings: The Return of the King (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

MagicMoment
MagicMoment [17778]
Ja okéé.

Amugy arra gondoltam h a multkor Demo verzioval "teszteltél" egy játékot és h az tetszett. És felmerült bennem h esetleg most is demot teszteltél.
Gerry
Gerry [8082]
Teljesen meglepő módon a cikkekhez eredeti, teljesverziót szoktunk használni-poháralátétnek persze.

Nem állítanám, hogy az a rész megnyerte a tetszésemet, azonban a Gyűrűk Ura világához mérten "életszerű" lett, el lehet viselni...esetemben a cd törés egy igen költséges mulatság lenne...
MagicMoment
MagicMoment [17778]
Hmhm..Gerry játszottál a teljes verzióval??
Ahhoz képest igen jól értékelted

Én majdnem széttörtem a cédét.A hülye frodot "bujtatni" kellett a nazgül elől.hát az az idegeimet kikészítette. Ezért abba is hagytam. De ezt leszámítva nekem nagyon teccik. Semmi szaggatás,jó grafika. És igen hangulatos.

Vissza

Fórumszabályzat