28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warlords Battlecry III weblap (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Tiger666
Tiger666 [20]
Az első rész igazán nagy durranás volt és korához képest a grafikája meghaladta kortársbeli társaiét. Nagyon tetszett az első rész, bár kevesen ismerik, ami elég szomorú dolog, mert nem ezt érdemli. A második rész grafikájánál nem sokat újítottak sajnos. A harmadik résznél se, és ezzel teljesen el lett rontva. Kár érte. Azért érdemes kipróbálni a trilógiát!

Vissza

Fórumszabályzat