28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vicc! :D



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
- Hogy hívják a kínai autóversenyzőt?
- Kinyír a kanyar.

Van még 1 (mostanábban sajnos divatos témájú) vicc, de előre szólok, hogy gyenge lesz:

4 cigány 3 zsákkal át akar menni a határon. Megy az első, a zsákjában tyúk van. Megszólítja a határőr, hogy mi van a zsákban, a cigány válaszol, hogy tyúk. A határőr rácsap a zsákra mire abból a követlező hang jön elő: kot-kot. Jól van, átmehet.
Jön a második cigány, van nála egy zsák, amibe egy kacsát rakott. A határőr megkérdezi a férfitől, hogy mi van a zsákjában, mire ő mondja, hogy kacsa. A csákó megint rácsap a zsákra, ami azt mondja: háp-háp. Jól van, átmehet.
Jön a harmadik, aki a zsákjába rejtette a negyedik csákót. Megkérdezi a határőr, mi van a zsákban, mire az feleli, hogy krumpli. A határőr rácsap a zsákra, mire az aszongya, hogy krum-krum! Muhahahaha! Megmondtam, hogy gyenge lesz!

Vissza

Fórumszabályzat