28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Zsidó zászlóégetés Magyarországon - botrány! Mindennek van határa vagy csak nálunk van ekkora felháborodás belőle?



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
"Eric: te mondogattad pl.: Ron-nak hogy fejtse ki, hogy mire gondol, de te viszont soha nem írtál semmit, szóval inkább provokációnak tünnek a hozászólásaid.(Írtad,hogy 18-19 évet lehuztál a rendzserváltás előtt,nem lehet hogy emiatt támogatod a maszp-ot?)"

Igen én mondtam, mivel konkrétan a személyemre vonatkozóan célozgatott.
Mint ahogy most te is. Mindjárt kiderül még a végén az is, hogy 56-os bűnös vagyok, mert a rendszerváltás előtt születtem.
Nah, szóval vegyél egy kicsit vissza a marhaságokból! Jó?
Mi az a maszp? Biztos maszopot akartál írni, ezt helyből kitaláltam

Amúgy meg Peace!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

KoKo
KoKo [4304]
Kissé megszaporodtak a hozzászólások, amióta nem voltam.

Elégé jó kis következtetéseket lehet levonni a hozászólások alapján!

Ron Webber: veled nagyon sokmindenben egyetértek!(Habár nem igazán értem a név választásodat, legalább is a leírt nézeteid alapján
De szimpatikus, és főleg igaz dolgokat írtál!

Morello: veled is megismerkednék 1x, te sem lehetsz rossz ember!

Eric: te mondogattad pl.: Ron-nak hogy fejtse ki, hogy mire gondol, de te viszont soha nem írtál semmit, szóval inkább provokációnak tünnek a hozászólásaid.(Írtad,hogy 18-19 évet lehuztál a rendzserváltás előtt,nem lehet hogy emiatt támogatod a maszp-ot?)

Arról,hogy melyik fél provokál szerintem érdemes megnézni,hogy ki kezdte el sértegetni, gyalázni a másik oldal vezetőjét!! (Nem a jobbosok az tuti!) És szerintem a mocskolódó, és alpári hozzásazólásokat is a balosok gyártják.

No other way but down!

Vissza

Fórumszabályzat