28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Against Rome



Írd ide hozzászólásod:

ShockServ
ShockServ [323]
en ma nyomultam vele es baromi kellemeset csalodtam benne.
szerintem nagyon kellemes a jatek menet, valamint a kezlese is egyszeru. amugy a grafikara meg a hangokra sem igazan tudok rosszat mondani. bar a palyak kidolgozottsaga lehetne egy aprobban reszletes de ki a rak figyel ra ha megy a csate meg a bazisod epited kapkodva, hogy vissza tudd verni az elso 'szokasos' lerohanast ?

Vissza

Fórumszabályzat