28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kinek mi a kedvenc étele és itala?



Írd ide hozzászólásod:

hunter06
hunter06 [3333]
legjobb pia: eredeti nagymami féle bodzaszörp (nem a Fanta féle mosogatólé)

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

tyro14
tyro14 [3147]
a pepsi twist a legjobb pia
(csak egészségtelen)

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Vissza

Fórumszabályzat