28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

HALO



Írd ide hozzászólásod:

CarMaboy
CarMaboy [43]
Hogy kijöjjön a PC-re huzogatni kell!
Nem tom, te hogy vagy vele, de én nem mocskolnám össze a gépemet az életet adó nedvvel!

Vissza

Fórumszabályzat