28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

HALO



Írd ide hozzászólásod:

NagyG
NagyG [499]
Én nem tudom hogy,a HALO kijön-e PC-re de szerintem Bill is tudja hogy egy ilyen szép
grafikájú játékot pc-re jobban vennék mint X-boxra mert azért pc-je több embernek van és lesz is.És biztosan tudja hogy mennyijen megnézték az E3-on ezért szerintem pc-n is ki fog jönni.


Vissza

Fórumszabályzat