28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Knights of the Temple: Infernal Crusade



Írd ide hozzászólásod:

Herr Hauptmann
Herr Hauptmann [3187]
Na, üdv!
Nekem is nagyon tetszik a gamma. Csak tényleg rövid. Tegnap kezdtem neki, hajnal kettőkor álltam fel a 29. pálya elől. A poklos rész (meg utánna) nagyon tré hely. Csak a végén shoptam be ott amikor a püspök (vagy mi a bánat) megidézi azt a két lángoló izét kardokkal (miután kinyírjuk a szellemet, meg a lovagot). Sec-perc alatt kivégeznek. Valami jó módszer ellenük?

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Vissza

Fórumszabályzat