28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Perimeter



Írd ide hozzászólásod:

darkforce
darkforce [2151]
Azért egyáltalán nem lesz rosz a játék. A nanomorfing pedig csak növeli a taktika lehetőségeket. Remélem azért a harcrendszert finomítják lényegesen.

Lesz egy 4. faj a Scourge, amit az egyik faj a háromból képes irányítani, ezek lennének a méhek sárkányok stb. amiket lehetett látni a videókból is. Azt konkrétan nem írja semmi, hogy hogyan is.

A lényeg az, hogy az egységek létrehozásához és szétválásához energia kell ,tehát csataközben nem tudunk azzal szórakozni, hogy oda vissza váltogatjuk őket, mert így lecsappan nagyon a készletünk. De így gyorsan létre lehet hozni nagyobb egységeket is pl. Majd az újabb infókat azért még nagyon várom.

WarGaming forever ! http://wargamer.hu

Vissza

Fórumszabályzat