Lesz egy 4. faj a Scourge, amit az egyik faj a háromból képes irányítani, ezek lennének a méhek sárkányok stb. amiket lehetett látni a videókból is. Azt konkrétan nem írja semmi, hogy hogyan is.
A lényeg az, hogy az egységek létrehozásához és szétválásához energia kell ,tehát csataközben nem tudunk azzal szórakozni, hogy oda vissza váltogatjuk őket, mert így lecsappan nagyon a készletünk. De így gyorsan létre lehet hozni nagyobb egységeket is pl. Majd az újabb infókat azért még nagyon várom.
WarGaming forever ! http://wargamer.hu