ha már megnyílt ez a fórum, gondoltam bejelentkezek én is
A www.megesz.hu oldalon minden friss infó kintvan, bár igaz,hogy az idei táborhely és időpont még nem tisztázott. 90%,hogy augusztusban, annak is a második felében lesz a tábor, de ha vki regisztrálja magát az oldalon, akkor 2-3 hetente küldök egy hírlevelet, ami szintén tartalmazza a fejleményeket.
Hosszútávú terveinkben szerepel az alsóörsi tábor visszahóditása, azonban jelenleg minden követ és minden csatornát megmozgatva, ez sikertelen.
ha valakinek kérdése lenne, megtalál emailen, ill a fórumban.
üdv,
kuf
kuf
