28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Megesz Camp 2004



Írd ide hozzászólásod:

Striker the One
Striker the One [732]
kuf: Az alsóörsi tábor az ahol 2002-ben voltatok nem?

Striker The One & The Last.

kuf
kuf [14]
Üdv,

ha már megnyílt ez a fórum, gondoltam bejelentkezek én is

A www.megesz.hu oldalon minden friss infó kintvan, bár igaz,hogy az idei táborhely és időpont még nem tisztázott. 90%,hogy augusztusban, annak is a második felében lesz a tábor, de ha vki regisztrálja magát az oldalon, akkor 2-3 hetente küldök egy hírlevelet, ami szintén tartalmazza a fejleményeket.

Hosszútávú terveinkben szerepel az alsóörsi tábor visszahóditása, azonban jelenleg minden követ és minden csatornát megmozgatva, ez sikertelen.

ha valakinek kérdése lenne, megtalál emailen, ill a fórumban.

üdv,
kuf

kuf

Vissza

Fórumszabályzat