28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

Zsolty
Zsolty [1331]
nem tudom mi lehet a gond mert én csak a crack-ével szokta egy kicsit szarakodni telepités után, de ezt a hibát autorunnal csinálja? mert lehet csak ugy indul ha belépsz a cd be, és keresel neki benne egy setup inditót, és ne autórunt. más gaménál volt ilyenem, hogy autórunnal miután beraktam a cd t, nem indult, de a cd-n lévő setuppal már igen. azért remélem megoldod.

Gigabyte A64 3500+ (939). MSI 7800GTX (24pipe!!!) . Kingmax 2x512.Nec DVD-Rw 120 sata seagate. Mag

query
query [16]
Helló, kormányzók, városatyák!

Bevallom töredelmesen, a Simsek után még csak most keveredtem oda, hogy feltelepítsem a Sim City 4-et. De hogy kezdeti lendületemnek gátat szabjon valami: nem indul a telepítés. Pontosabban (xp) elindul az autorun, de nem ablakban, hanem a futó programok közt látom, a procihasználat 99%. De továbbra is az asztalt látom. Megnéztem a munkahelyi gépemen (w2000), ugyanaz. Másik 2000 alatt megy, másik xp alatt megy. Kétségbe vagyok esve.
Ha egy várossal elboldogultok, talán ebben az esetben is kiokoskodtok valamit.
Köszi!

Vissza

Fórumszabályzat