de miért áll az egész oldal csak 1 fórumból? Azért lehetne valami leírás is a táborról.
pl fényképek az előző táborokról
árak
idei táborral kapcsolatos infok, esetleg képek
szal csomó minden, amiből lenne egy jó kis weboldal.
egyébként így, hogy kisérő kell én se megyek. milyen lenne má ott anyámmal nyomnánk az UT2004-et?




18 évnél idősebb barátom meg nincs. legfeljebb tesóm... de az el nem jönne, pedig ő is szeret gépezni
jani0624: majd megszereted.



...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow