28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Megesz Camp 2004



Írd ide hozzászólásod:

kuf
kuf [14]
illetve még egy oldal a táborról, illetve ez még a guru/pcgurus időkből. Cikkekkel, képekkel egészen 1995-től.

http://guru.megesz.hu

üdv,
kuf

kuf

tyro14
tyro14 [3147]
de miért áll az egész oldal csak 1 fórumból? Azért lehetne valami leírás is a táborról.
pl fényképek az előző táborokról
árak
idei táborral kapcsolatos infok, esetleg képek
szal csomó minden, amiből lenne egy jó kis weboldal.

egyébként így, hogy kisérő kell én se megyek. milyen lenne má ott anyámmal nyomnánk az UT2004-et?
18 évnél idősebb barátom meg nincs. legfeljebb tesóm... de az el nem jönne, pedig ő is szeret gépezni

jani0624: majd megszereted.

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

jani0624
jani0624 [1727]
Igen, igen tudom. A tanárok már párszor kioktattak a felelősség vállalás miatt.

Amugy utálom a szeszesitalt
kuf
kuf [14]
Jani,

igazad van,h talán furán hangzik a korhatár, de ez a lassan 10 év táborozási tapasztalatai alapján alakult ki és egy szükséges rossz. A 18. év alatti táborozókra valakinek felelősséget kell vállalni és ezt nagyon komolyan kell venni. Pl bármilyen baleset történik, szeszesital fogyasztás, stb stb.
A kisérő alatt érthetünk egy barátod, aki 18 éves és felelősséget vállal érted.

Striker,

Most esett le, ha regisztrálod magad a fórumra, valóban van egy korkérdés, de ezt nem mi tettük fel,hanem a fórum motorja

Amúgy ismét megy az oldal, volt 1 kis technikai leállás!

üdv,
kuf

kuf

jani0624
jani0624 [1727]
Nemmis, tudom kinek beszéltem a korhatárról
Kisérőt meg nem viszek
Szoval idén kihagyom
Striker the One
Striker the One [732]
Hozzád vagy hozzám képes egyépként a legfiatalabb a táborban 9 éves... vannak 9-40 évesig emberek

Striker The One & The Last.

Vissza

Fórumszabályzat