Bocs, ha kicsit hmm... "türelmetlen" voltam, de a CM óta várok egy olyan progira, ami a CM alapjait és a Panzer csodaszép grafikáját egyesíti...
Persze, tudom-tudom. Nem kötelező megvenni.
Igen és egy offenzíva sem 30 egységből ál hanem 3000-ből.
Ilyenekbe baromság belekötni.
Pl ki tud úgy létrát mászni hogy mindkét kezével a fegyvert fogja.
(szinte minden fps-ben így van.)
Ha valódi háborút akarsz menj ki irakba.
az uszas nem sport,az ember azert uszik ,hogy meg ne fulladjon