28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Panzers Előzetes



Írd ide hozzászólásod:

Pras
Pras [5492]
Bocs, ha kicsit hmm... "türelmetlen" voltam, de a CM óta várok egy olyan progira, ami a CM alapjait és a Panzer csodaszép grafikáját egyesíti...
Persze, tudom-tudom. Nem kötelező megvenni.
albundy212
albundy212 [2]
Igen és egy offenzíva sem 30 egységből ál hanem 3000-ből.
Ilyenekbe baromság belekötni.
Pl ki tud úgy létrát mászni hogy mindkét kezével a fegyvert fogja.
(szinte minden fps-ben így van.)
Ha valódi háborút akarsz menj ki irakba.

az uszas nem sport,az ember azert uszik ,hogy meg ne fulladjon

Pras
Pras [5492]
Csak az a probléma, hogy egy aknavetőt sem kezel EGY ember. Egy aknavetős raj legalább 3-4 emberből áll, az is EGY aknavetőt kezel.

Vissza

Fórumszabályzat