28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty: United Offensive (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

zsoo
zsoo [1267]
mennyi az a pár óra?
és (gondolom) nem a legnehezebb fokozaton...

Üdv.

zsoo

mhorvat
mhorvat [20]
Nos én már nagyon várom a kiegészítőt, remélem hosszabb lesz, mint az eredeti game, mert azt pár óra alatt lenyomja az ember.

Vissza

Fórumszabályzat