Szal a karesz "majdnem" built by ATI.
Éppen ezért is nehezen válnék meg tőle (bár az idő ellenem dolgozik).
Amit Te írtál nálam nem tapasztalható.
Esetleg dríver is lehet még...
Üdv.
zsoo
Jaja, built by ATI. Nagyon jó kis kártya szerintem, bár lassan már ideje lenne cserélni, de asszem még kivárok.
De ha már neked is ilyened van, akkor hadd kérdezzelek már meg, hogyha "Self"-re állítod az árnyékokat, és nagyon rázoomolsz a terepre, akkor nem rajzol be fekete "szintvonalakat"? Most ez tutira hülyén hangzott, de nálam ezt csinálja, de csak a self-shadow-nál.
Viszont ez kellemesen szívetmelengető tudat, hogy a Te konfigodon is szépen elment, mivel nekem is lényegében pont u.ez van.
A Radeon 8500 BBA ? (csak kíváncsiság)
Üdv.
zsoo
Azért annyira ne paráztasd már a srácot. Én a demót 1,8+-os Athlonon toltam, 512 mega Rammal, 2 éves 8500-as Radeonnal és tök jól ment, úgy, hogy majdnem minden max-on volt.
Szerintem a ramot nyugodt szívvel duplázhatod - és még az is lehet kevés...
VGA - milyen?
Na és persze fontos kérdés, hogy milyen felbontáson - miket akarsz majd használni.
Az árnyékok (szvsz) nagyon viszik az "erőt"!
Üdv.
zsoo
Mekkora a gépigénye? 1,6-on 256 megával elmegy?