28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Panzers Előzetes



Írd ide hozzászólásod:

bartalos
bartalos [26]
nekem is ezt csinálta az árnyékoknál, szintén 8500-asal. gyakorlatilag élvezhetetlen volt amikor azt bekapcsoltam, az épületekből stb.. csak fekete foltok látszanak. de pl a max pain2-nél is ugyan ez volt a helyzet, bekapcsolt árnyékokkal el sem indult. Amúgy király a játék alig várom, hogy megjelenjen.

Vissza

Fórumszabályzat