Esetleg errejárna egy viharsarkos, akkor mondhatna okosakat, hogy "és ez most hogy?"
Max Payne 2-t végignyomtam, de nem találkoztam a problémával. Bár lehet, hogy ez az opció le volt véve, hogy szépen fusson a progi. Már nem emlékszem.
Egyébként a Panzerseshez hasonló problémával a Platoon-ban találkoztam olyan szinten, mint amit te is leírtál.