28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PS2: The Third Place



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
Jaja! A kampány, amiket Sony indított, hogy így meg úgy, meg mindent söpör, itt a nagy előd mégnagyobb utódja, stb... engem is megbabonáztak. Lehet, hogy egy éve vettem is volna PS2-t és még most se találom rossznak, de mégsem volt a gép egy új korszak megindítója és az is biztos, hogy komolyabb pénzösszegért hardware-t csak jövőre fogok venni, akkor meg inkább X-Box-ot veszek. Habár lehet, hogy annak is nagyobb a füstje, mint a lángja (sőt tuti, mert a műanyag már csak így ég . Majd meglátjuk. Egy biztos: ha le is győzné a PC-t, akkor is csak ideiglenesen (ez volt az összes konzollal, emléxem még N64-en a Turok-ra, akkor már majdnem azt hittem, hogy PC erre a szintre sohasem jut, de hát a technika fejlődését nem lehet lelassítani).
leonardo
leonardo [198]
Egyibkint a ps2-nek kurva jó kampánza volt/van , mindenki el volt ájulva(Még reapest is) , mindenki ezt akart venni . Szóval szerintem addig nincs értelme toplistákat állítani , amíg sokkal kézzelfoghatóbban nem tapasztalod (nem , még azt sem hiszem , hogy itt sok embernek van ps2-je ).

"Everyone is connected" avagy "Glauben lassen und hoffnung geben"

Vissza

Fórumszabályzat