28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Perimeter



Írd ide hozzászólásod:

Zsolty
Zsolty [1331]
nekem se jön be a gamma, de ide irom mert ez a topicja.
kevés az az ember aki értékeli ezt a játékot.

Snow Dog12! szerintem ne kabd fel a vizet mert nem csak az szólhat hozzá akinek tetszik, jó hogy nem korlátozod a szólásszabadságot.

Gigabyte A64 3500+ (939). MSI 7800GTX (24pipe!!!) . Kingmax 2x512.Nec DVD-Rw 120 sata seagate. Mag

Snow Dog12
Snow Dog12 [1360]
mi az anyádé kell be szóni ha nem mondasz valami jót vazz???!!!!!!!!!!jaj de sok húúú.ja me xar a géped ha sok

URH22 rts és jó .de ien fa##t mint a Rics sírnom kee ha nem tud jót mondani ne tegye tönkre a szobát.hülye NOOB

Vissza

Fórumszabályzat